martedì 17 maggio 2016

NJI SHTET VETEM NE BOTE,TE MOS ZHDUKET KY QYTETERIM SOT!

EMIGRIMI ESHTE LIGJ I UNIVERSIT,NUK NDALET NGA ASKUSH DOT,POR QE KY QYTETERIM TE MOS KET ZHDUKJE DUHET TE MOS BEJ LUFTRA NGADO,ATO PRODHOJNE BARBARIT QE ZHDUKIN GJITHE QYTETARIT!KUJDES,KUJDES NJI BURRE SHTETI URREJTJE NUK DUHET TE NDEZ,NDRYSHE PER POLITIKE NUK VLEN!

lunedì 16 maggio 2016

NUK GJINDET UKSHIN HOTI ,SOT 17 VJET MBUSHI!?

NUK KAM NJOHUR TE BURGOSUR POLITIKE NE EUROPE ,ME PERMASAT GJIGANDESKE TE KETIJ INTELEKTUALI SI UKSHIN HOTI! I DENUAR PSE KERKON LIRIN E POPULLIT TE VET?! KADARE

sabato 14 maggio 2016

PA ATDHE ,S'KA FE ,AS PARTI, AS LIRI!!

ME PARE SHQIPTARE,PASTAJ PARTIAK E FETAR! NJI SHANS NE EUROPE,PERQAFO BEKTASHINJTE SOT! DHURATE NGA RILINDASIT TANE,PER KEDO MYSLIMAN!

BUSULLEN ORIENTO,EUROPEN KERKO!

RRUGE TJETER NUK KA,STOP TRAZICIONIT MOTER ,VELLA! ISHIM PERANDOR E MBRETER,TANI JEMI USHTARE DHE SKLLEVER!?

EUROPE,EUROPE MOS HARRO RRENJET NGA VJEN SOT!

GJUH JONE NDER ME TE PARAT NE BOTE! CDO PLLAKE SUMERE KA KUPTIM ME FJALEN SHQIPE!

venerdì 13 maggio 2016

SHANSIN MOS HUMB,BEJ PAKES PUNE!

TE LESH NJI GJURME NE POLITIKE ,TE MOS THEMI ISH HIC, APO ME KEQ,PUNOI SI BASTARD PER ATDHEN!

martedì 23 febbraio 2016